Hakkımızda

Kurumsal

Antalya”da 33 yıl önce AEG-PROFİLO yetkili servisliği ile başlayan ticari hayatımız zaman içerisinde BOSCH-SIEMENS-PROFİLO klima yetkili servisliği olarak devam etmektedir.

2014 yılı itibariyle de Koray Isıtma adı altında ısıtma sistemleri de eklenerek bizlere bırakılan tecrübe ve deneyim ile birlikte büyümeye devam etmekteyiz.

Kombi, klima, doğalgaz tesisatı, bireysel ısınma sistemleri, merkezi ve mekanik tesisat adı altında iklimlendirme konusunda hizmet vermekteyiz.

Neden Koray ısıtma Sistemleri ?

Vizyonumuz

Müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, uygun fiyatlı kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetler sunmak; markamızın saygınlığını ve değerini arttırmak.

Sunduğumuz hizmet doğrultusunda adım atarken müşteri prensip ve refahını en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktır. Bir değişiklik yapabileceğimize inanıyoruz. Küçük bir yerden büyük şeylerin yapılabileceğine inanıyoruz. Aydınlık ve sıcacık bir yarın hayal ediyoruz.

Misyonumuz

Miras aldığımız dünyaya ve gelecek nesillere bırakacağımız çevreye saygı duyuyoruz.

Bizden önce yaşayan, yanımızda yaşayan ve biz gittiğimizde gelecek olan insanlara saygı duyuyoruz.

Doğal kaynaklara ve onları yeryüzüne zarar vermeden nasıl verimli kullanabileceğimize saygı duyuyoruz. Birbirimize, birlikte çalıştığımız insanlara ve ortaklarımıza saygı duyarız. Ve bunu tek başımıza yapamayacağımız gerçeğine saygı duyuyoruz.
İşimize ve birbirimize bağlıyız ve şirketimizi gururla taşıyoruz.